تائید
فروش مسکونیآپارتمانمنصوریه آپارتمان نوساز 147 متر 3 خواب

منصوریه آپارتمان نوساز 147 متر 3 خواب

2 هفته پیش در منصوریه

متراژ
147
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,224,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گرمایش
از کف
⚜️ آپارتمان تک واحدی فاخر در محدوده منصوریه
⚜️ متراژ: 147 متر با 3 خواب جادار
⚜️ امکانات: گرمایش از کف، پارکینگ اختصاصی بدون مزاحم
⚜️ طبقه: اول با دسترسی آسان
⚜️ سال ساخت: 1400 (در حد صفر و کلیدنخورده)

⭐️ از ویژگی های برجسته: نقشه بی نظیر و خوش چینش، نورگیر مستقیم از جهات مختلف، محیطی آرام و دلنشین.
⭐️ این واحد فرصتی ایده آل برای سکونت یا سرمایه گذاری در یکی از بهترین مناطق است.

قیمت اعلامی مالک: 9 میلیارد

☎️ جهت هماهنگی بازدید و دریافت اطلاعات کامل تر، لطفاً تماس بگیرید.