ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
موقعیت اداری 70و44 متری دیباجی شمالی
موقعیت اداری 70و44 متری دیباجی شمالی
1 هفته پیش در فرمانیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
114
ساخت
1382
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
34,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
300,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️⚜️⚜️فرمانیه دیباجی شمالی ⚜️⚜️⚜️
موقعیت اداری
✅واحدهای 44و 70 متری یکجا
✅در طبقه اول جمعا 114 متر
✅دارای 6 اتاق دو کنتور برق مجزا دو سرویس
بهداشتی و…
✅ساختمان کم واحد
✅خوش نقشه آفتابگیر ( دوجهت )
✅لوکیشن عالی دسترسی خوب
✅در کنار مراکز خرید و خدماتی
مناسب سرمایه گذاری با قیت 1404
مناسب مشاغل : مطب جهت پزشکان ، دفتر خدمات دولت ، دفترخانه اسناد رسمی ، دفاتر مهندسی ، دفاتر خصوصی و تجاری …..
________________________________________
مسکن آتیه سازان پاسداران
م . رمزی
________________________________________
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت