تائید
فروش مسکونیآپارتمانموقعیت عالی در فاز صفر

موقعیت عالی در فاز صفر

11 ماه پیش در پرند

متراژ
93
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬752٬000 تومان
طبقه
3
لوکیشن : فاز صفر ☑️93 متر 2خواب- ☑️ طبقه 3☑️

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

✔️ امکانات لابی مجلل ▪️ ویو کامل و جنوب ▪️انباری▪️پارکینگ سندی▪️ درب ضدسرقت▪️سازنده بنام▪️اتاق ها کاملا استاندارد▪️ سرایدار مقیم ▪️کابینت ▪️کف سنگ ▪️

0 〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

عکس ها مربوط به خود واحد هستن ‍♂️مالک فروشنده واقعی سند تک برگ اماده انتقال
قابلیت دریافت وام 300 میلیونی

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

⭕️ صداقت تنها امتحانی است که نمیشود در آن تقلب کرد⭕️

❇️تمامیه فایل های به قیمت❇️