تائید
فروش مسکونیخانه و ویلامیرداماد / حیاط شمالی غربی 250 متر اعیان

میرداماد / حیاط شمالی غربی 250 متر اعیان

2 سال پیش در تبریز

متراژ
250
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
12٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬181٬000 تومان
متراژ زمین
176
لطفا کد آگهی را به خاطر بسپارید
کد آگهی 3855
عرصه 176 متر
اعیان 250 متر
موقعیت دونبش شمالی غربی
گذر 8 متری
بازسازی شده
منطقه ای بسیار دنج
زیر زمین در حیاط
دسترسی آسان به مراکز خرید
تهاتر با واحد تا مبلغ 9 میلیارد
مشاورین املاک یوردوم - کارشناس فروش اسمعیل پور
شعبه مرکزی یاغچیان خیابان نور پارک نور جنب بیمه دانا