تائید
فروش مسکونیآپارتمانمیرداماد100متر2خواب/تاپ لوکیشن/مشاعات

میرداماد100متر2خواب/تاپ لوکیشن/مشاعات

1 سال پیش در تهران

متراژ
100
ساخت
1401
قیمت کل
16٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
166٬000٬000 تومان
طبقه
4
100متر2خواب

اسماعیلی