تائید
فروش مسکونیآپارتمانمیرزاطاهرشرقی،110متر،تک واحدی

میرزاطاهرشرقی،110متر،تک واحدی

22 ساعت پیش در ناژوان

متراژ
110
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,909,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
------دپارتمان املاک بلوک33-------
اگر قصد خرید خونه دلخواهتو با هر بودجه ای که داری کافیه فقط با ما در ارتباط باشید…
❇️دسترسی عالی به خیابان میرزاطاهر شرقی
❇️تک واحدی در مجموعه ای خلوت
❇️ورودی از لابی شیک
❇️استفاده از بهترین متریال برای مشاعات
❇️سالن غرق در نور جنوب
❇️آشپزخانه با تراس اختصاصی
❇️دارای 2خواب استاندارد با نورگیری از سمت شمال
❇️به دلیل تفاوت سلیقه ها این واحد خام شرکتی است که به سلیقه ی خودت میتونی تکمیل کنی
❇️این واحد صفر و کلید نخورده میباشد
❇️پارکنیگ،انباری ،آسانسور
❇️مهم ترین ویژگی این واحد آماده بودن سندشه ک قابلیت اخذوام دارد
عباسی هستم مشاور شما در امور خرید،فروش،رهن و اجاره در دپارتمان املاک بلوک33
واقع در: خیابان میرزاطاهر،بعد از فلکه ی سقاخانه،نبش کوچه ی 20(روبه روی افق کوروش)
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور دپارتمان تخصصي املاک بلوک ٣٣