تائید
فروش مسکونیآپارتماننادری آپارتمان 205 متری 3 خوابه

نادری آپارتمان 205 متری 3 خوابه

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
205
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
9٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬853٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅️ طبقه 5 از 5 تک واحده
✅️ سند تک برگ
✅️ محله دنج و ارام باهمسایگانی عالی ( فقط 3 طبقه سکونت دارند )
✅️ طراحی و نقشه اب شیک و زیبا
✅️ حیاط اختصاصی همراه با باربیکیو و نورگیر عالی

برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید.