تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفهنصف معاوضه با واحدوماشین/40مترنبش تازه میدان

نصف معاوضه با واحدوماشین/40مترنبش تازه میدان

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
40
ساخت
1398
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
18٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
450٬000٬000 تومان
سند اداری
دارد
نبش تازه میدان
40مترمغازه
بابرودهنه2/5متر
بهترین سرمایه گذاری
بابالاترین سودمادام العمر ودرآمدفوق العاده

مهدی برادران صادقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهدی برادران صادقی

آژانس املاک 77

7 روزه میفروشیم 4روزه اجاره میدیم