تائید
فروش مسکونیآپارتماننظر شرقی 270 متر آپارتمان تک واحدی سه بر نور

نظر شرقی 270 متر آپارتمان تک واحدی سه بر نور

4 روز پیش در باغ زرشک

متراژ
270
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
‏43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏159,259,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
نظر شرقی
موقعیت مکانی عالی
270 متر
3 خواب
قابلیت تبدیل به 4 خواب
2 مستر
یک بالکن در سالن
یک بالکن بزرگ در اتاق خواب ها
3 بر نور
تک واحدی
کلا 6 واحد
2 پارکینگ
واحد در حال حاضر جهت بازسازی تخریب شده ولی متریال و مصالح خریداری شده و در واحد میباشد
قیمت با این شرایط لحاظ شده و خریدار محترم می بایست خودشان واحد را بازسازی نمایند
کناف کاری و درهای داخلی واحد کار شده
کابینت ها خریداری شده و آماده نصب میابشد