تائید
فروش مسکونیآپارتماننقلی با پارکینگ سندی/قائمیه اسلامشهر

نقلی با پارکینگ سندی/قائمیه اسلامشهر

1 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
48
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
❗اخرین جستجو،اینجاست❗
⚜️دپارتمان املاک بزرگ نیکان⚜️
خرید آسان(نقدینگی+رهن+وام)
〽️قابلیت اخذ وام از100میلیون تا 800میلیون
〽️قابلیت رهن تا 250تومن

⭕48متر یکخواب طبقه دوم
⭕مجموعا6واحد/بافت اصلی بدون ممیز
⭕سند تک برگ
⭕کابینت بندی تکمیل
⭕کف سرامیک/نقاشی شده

☎️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️
مشاور و کارشناس امور ملکی:خانم دارابی
مدیریت:آقای حسن فتحی
آدرس ما:قائمیه کوچه17/3دپارتمان نیکان