تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجارینمایشگاه مبلمان و سرویس خواب

نمایشگاه مبلمان و سرویس خواب

1 هفته پیش در اوقاف

متراژ
200
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
قیمت کل
‏135,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏675,000,000 تومان
200 متر زمین
190سالن تجاری با مجوز شهرداری
بدون زیرزمین و بالکن
130 متر واحد مسکونی در طبقه فوقانی
دو خواب با نورگیر خوب
70 متر تراس یا حیاط قابل استفاده
برق و گاز مجزا با آب مشترک
بزرگواران قیمت ملک نسبت به قیمت املاک منطقه در نظر گرفته شده
مشاوران املاک عزیز در صورت عدم ارزش ملک برای وقت همدیگر ارزش قایل باشیم و بی مورد بحث نکنیم با تشکر
30% قابل تهاتر با آپارتمان نسبت به کل ارزش قیمت ملک
آدرس بین میدان الغدیر و چهارراه آزادگان شمال بلوار پلاک 511/513