نواب 90 متر خانواده پسند متری 40 زیر قیمت
10 ماه پیش در نواب
کپی شد
قیمت کل
3٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬555٬000 تومان
تأمین کننده آب گرم
آبگرم کن
!زیر قیمت منطقه!
«« مقایسه کنید »»
شیک/نقشه عالی
کم واحد و دنج
4 طبقه 1 واحدی(طبقه1)
⚠️با اصالت و ساخت با کیفیت ⚠️
* ایده آل ترین شرایط برای سرمایه گذاری و سکونت
2/950/000/000 م نقد از جانب خریدار
✔ قابلیت رهن 700 م برای کسانی که نیاز به پرداختی کمتری دارند.
قیمت کل 3/650/000/000
متری 40 میلیون
✔ آپارتمان 90 متری، با طراحی داخلی آرامش بخش
✔ 2 خواب با نورگیری عالی با کمد دیواری جادار
✔ حمام مستر و سرویس بهداشتی مجزا با شیر آلات مدرن و اهرمی
✔ آشپزخانه قابل چیدمان با کابینت MDF, هود لمسی , کف سرامیک
✔ نور پردازی طبیعی, ایجاد فضایی دلنشین
✔ ساختمان با مشاعات سنگ و نما کلاسیک
✔ موقعیت مکانی دنج و آرام, دور از هیاهو و آلودگی صوتی
دسترسی پیشرفته به مترو و بی ار تی در چند دقیقه
* امکانات و ویژگی ها
✔ انباری سندی
✔ حیاط خلوت اختصاصی
این آپارتمان برای افرادی که به دنبال کیفیت و قیمت مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری هستند، انتخابی ایده آل است.