تائید
فروش مسکونیآپارتماننوساز،2خوابه دسترسی دار فاز 11 پردیس

نوساز،2خوابه دسترسی دار فاز 11 پردیس

1 سال پیش در پردیس

متراژ
87
ساخت
1402
قیمت کل
2٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬528٬000 تومان
طبقه
12
فروش تخصصی واحد های مسکن مهر پردیس ، فاز 11
⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡
✔️فاز 11
✔️87 متر دو خواب
✔️فول تمیز
✔️کناف کاری و نورپردازی
✔️ویو بینظیر رو به شهرک و مجموعه درخشان فاز 11
✔️عرصه تسویه / وام به روز
✔️دسترسی بسیار مناسب به مراکز تجاری
✔️با قابلیت 400 رهن کامل در صورت تمایل خریدار
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

عکس های مربوط به واحد را حتما تماشا کنید.
با افتخار املاک مهر میعاد و مهر آرات
اولین و بیشترین دارنده فایلینگ فروش مستقیم از مالک در پردیس شده
سپاس از شما که به ما تیم ما اعتبار دادین و اعتماد دارین

⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡⚡
جهت بازدید یا کسب اطلاعات تماس حاصل نمایید.
⏪⏪⏪⏪پریا جعفری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن مهر میعاد

انجام معامله پایان کار نیست ،شروع یک تعهد است????