تائید
فروش مسکونیآپارتماننوساز 94 متر بدون مشرف/روف گاردن اختصاصی

نوساز 94 متر بدون مشرف/روف گاردن اختصاصی

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
94
ساخت
1402
قیمت کل
5٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬510٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات

فایل فروش:

⚜️سازه ای بی نظیر در فاز 3 اندیشه⚜️

⚜️مجهز به روف گاردن اختصاصی برای هر واحد⚜️
⚜️روف گاردن بدون مشرف، دید وسیع به هر جهت⚜️
⚜️قابل چیدمان به سلیقه خودتان با انشعابات⚜️

✅️واحد 94 متری نوساز
✅️نورگیر از طلوع تا غروب خورشید
✅️آپارتمانی 2 طبقه در محله ویلایی نشین

✅️آسانسور از پارکینگ تا روف گاردن
✅️پارکینگ اختصاصی در طبقه منفی
✅️کف سرامیک + انباری

✅️تراس 5 متری اختصاصی
✅️2 خواب تخت خور
✅️سالن بزرگ

✅️دسترسی سهل به مرکز خرید، رفاهی و تاکسی

❌️ واحد بصورت خام در تصویر بفروش میرسد❌️

⚜️کد فایل: 2020⚜️

≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
⭕️تماس و چت دیوار پاسخگو هستم⭕️
⭕️دفتر مهندسی و مسکن امین⭕️
⭕️مشاور: مجتبی قراگزلو⭕️

آدرس دفتر:
فاز 3، بلوار آزادی، خیابان شهید بلورخانی،
بعد از استخر مشهدی، نبش تقاطع چمران