تائید
فروش مسکونیآپارتماننوعروس فرنیش کبار رو به باغات بهشت

نوعروس فرنیش کبار رو به باغات بهشت

1 سال پیش در شیراز

متراژ
300
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
24٬870٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
82٬900٬000 تومان
⚜️با دروود و ادای احترام⚜️

✨متراژ 300 متر
✨هر 3 خواب مستر پاناروما
✨هر 3 مستر دارای جکوزی برند
✨سه بر نورگیر پلان تفکیکی
✨تراس قابل چیدمان
✨آشپزخانه فرنیش ملکه پسند
✨سالن بسیار بزرگ کاملا مربعی با چشم انداز خیره کننده باغات هکتاری..

☑️فرنیش شده با متریال درجه یک و با سلیقه، توسط دیزاینر نفر اول شیراز، دارای جایزه بین المللی ☑️

یک بار بازدید این واحد، مساویست با: 2 بار خرید✔️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان فوق تخصصی مسکن مهدی شعبه 2