تائید
فروش مسکونیآپارتماننگین حکیم/3تا تراس/4خواب

نگین حکیم/3تا تراس/4خواب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
340
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
28٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
83٬823٬000 تومان
طبقه
3
سلام روزتون پر انرژی

واقع در بهترین خیابان حکیم نظامی می باشد

340متری با نقشه بینظیر و متفاوت با منطقه

4خواب همرا با مستر و کلوزت

3تراس قابل چیدمان

جنوبی

2پارکینگ سندی

مدرن

مطبخ

فوق شیک

روف گاردن

قابل معاوضه با واحد کوچیک تر در احمد اباد

مور ملکی شما از جمله(خریدوفروش ،سازنده برای مشارکت، فروش ویلایی،ویلایی برای ساخت،مواردسنگین برای رهن و اجاره ) در کوتاه ترین زمان به نتیجه میرسانیم

برای اطلاعات بیشتر و موارد مشابه تماس بگیرید

آذرباد