تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران 100متر نوساز 15مترتراس ویو مشجر(20%آفر )

نیاوران 100متر نوساز 15مترتراس ویو مشجر(20%آفر )

6 ساعت پیش در نیاوران

متراژ
100
ساخت
1404
قیمت کل
‏65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏650,000,000 تومان
طبقه
3
نیاوران آپارتمان نوساز مدرن (1404) متریال تماما برند
سند شخصی بدون ریشه قابل استعلام
100 متر 2 خواب مستر

15 متر تراس
ویو شمال جنوب مشجر

✅1لابی مدرن با ارتفاع سقف 6 متر
✅سالن ورزش مجهز
✅️روفگاردن با آلاچیق
✅3شیفت لابی من
✅امنیت 100 ٪

✳️مشاور شما ثانی
✳️بازدید همه روزه کلید در اختیار
✳️ ارتباط:
صفرنهصددوازده //
ششصدچهلنه //
شصدهفت //
دو صفر