تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران / 145 متر/ نوساز سند آماده/ مشاعات

نیاوران / 145 متر/ نوساز سند آماده/ مشاعات

2 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
23٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
162٬413٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
به نام خداوند مهربان

⭕️♻️به قیمت ترین واحد نوساز منطقه♻️⭕️

⚜️⚜️فروشنده واقعی⚜️⚜️
⚜️سند آماده بدون ریشه⚜️

⚪️ساختمان با نمای سنگ مدرن
⚪️ورودی از لابی مبله
⚪️آسانسور برند

✅️6 طبقه 2 واحدی شرقی-غربی
✅️طبقه دوم شرقی
✅️145 متر 3 خواب 1 مستر 1 پارکینگ
✅️نور شمال و جنوب با پنجره های قدی
✅️بدون پاسیو
✅️بدون دیوار مشترک
✅️تراس کاربردی

⚜️نقشه و پلن عالی و اختصاص کلوزت فروان
و کاربردی در همه فضاها
⚪️روف گاردن 360 درجه و تجهیز شده
⚪️مسئول ساختمان مقیم

♻️⭕️مزایای واحد⭕️♻️

نوساز و با قیمت عالی
دسترسی فوق العاده
فرعی دنج و آرام بدون شیب
نزدیکی به پارک و مراکز خرید

بازدید این واحد حتما به متقاضیانی که به دنبال واحد نوساز با شرایط ویژه هستند توصیه می شود.

⚜️مشاور شما در تمامی مناطق شمیرانات ⚜️
❇️ساعت پاسخگویی ساعت 8:30 الی 11 شب❇️
◻️خانم شیوا هستم ◻️
⏺️املاک شایگان شعبه فرمانیه⏺️