تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران 190 متر/تراس قابل چیدمان/فرعی دنج

نیاوران 190 متر/تراس قابل چیدمان/فرعی دنج

1 سال پیش در تهران

متراژ
190
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
26٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
141٬578٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
نیاوران 190 متر،3 خواب،تراس قابل چیدمان،در دنج ترین فرعی

قیمت فورری
سازنده به نام منطقه،ورودی لابی مجلل نقشه تفکیکی و مهندسی با سالن بزرگ،غرق نور واقعی با پنجره های تمام قدی،آشپزخانه فرنیش،مستروم،لاندری،کلوزت
مشاعات آبی،روف،لابی،سرایداری مقیم،اجتماعات،جیم
مشاور تخصصی شما : ایرمان
تماس از 9 صبح الی 12 شب