تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران 274 متر 4 خوابه

نیاوران 274 متر 4 خوابه

2 سال پیش در تهران

متراژ
274
ساخت
1396
اتاق
4
قیمت کل
55٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬729٬000 تومان
✅سه پارکینگ سندی
✅لابی با لابیمن 24 ساعته
✅سرایدار مقیم
⭕️این واحد از نظر قیمتی اکازیون بوده وکلید واحد نزد اینجانب میباشد⭕️