تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران/جمشیدیه/٢٤٠ متر تکواحدی/ ویو ابدی

نیاوران/جمشیدیه/٢٤٠ متر تکواحدی/ ویو ابدی

1 سال پیش در تهران

متراژ
240
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
67٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
280٬000٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️⚜️⚜️نیاوران/جمشیدیه ٣٢⚜️⚜️⚜️
✨✨✨فول مشاعات/کلید نخورده✨✨✨

ویو شمال(کوهستان) ویو جنوب(شهر تهران)

✨✨٢٤٠متر سه خواب دو مستر✨✨
تکواحدی
ویو بدون مشرف

⭐️دارای ٣ پارکینگ سندی و انباری اختصاصی
⭐️دارای درب اختصاصی برای اطاق خوابها

لابی مجلل
استخر سونا جکوزی روف گاردن

⭐️سند تک برگ بدون ریشه

⚜️کارشناس ؛ صادقی