تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران*مرجان(350متر4خواب)طبقه7 برج

نیاوران*مرجان(350متر4خواب)طبقه7 برج

1 سال پیش در تهران

متراژ
350
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
111٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
317٬460٬000 تومان
طبقه
7
یک واحد مالک شخصی !!!!!!
زیر قیمت سازنده !!!!!!!!

نیاوران مرجان (تاپ لوکیشن)

350متر 4خواب مستر
(یک خواب بصورت سوئیت مجزا)
40متر تراس مربع 4فصل

1300متر لابی فوق مجلل
ارتفاع 9متر

4لاین اسانسور میتسوبیشی
سالن سینما
سالن بولینگ
2استخر مجلل و تکمیل به صورت مجزا
و.....

***********************

زیر قیمت سازنده !!!!!!!

30٪ مبلغ معامله قابل تهاتربا واحد کوچکتر میباشد

مرتضی عرب
مرتضی عرب