تائید
فروش مسکونیآپارتماننیاوران مرجان/91متر2خ/ویوشهر/فول امکانات

نیاوران مرجان/91متر2خ/ویوشهر/فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1395
قیمت کل
14٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
153٬846٬000 تومان
طبقه
8
الهی به توکل نام اعظمت ....
فروش زیر قیمت به علت شرایط خاص به مدت محدود فقط 30 ٪ زیر قیمت
نیاوران مرجان
91 متر 2 خواب
پنجره سر تا سر قدی
ویو بینظیر شهر بدون مشرف و ابدی
خوش نقشه
فول امکانات
سند تک برگ و شخصی
فوری
مطیعی