تائید
فروش مسکونیآپارتماننیمه ویلایی ، 160 متری ، ورودی مستقل

نیمه ویلایی ، 160 متری ، ورودی مستقل

1 سال پیش در شاهرود

متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬750٬000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
جنس کف
سرامیک
✅دپارتمان املاک شعبانی✅

با سلام
بهترین آپارتمان های نقلی منطقه را از ما بخواهید

کد :2838
✔️متراژ: 160 متری
✔️سالن بزرگ
✔️نورگیری فوق العاده
✔️قابل چیدمان
✔️آشپزخانه دلباز
✔️کابینت mdf
✔️دارای مطبخ و بالکن
✔️سه خواب 12 متری
✔️ کمدی بزرگ و جادار
✔️دارای پارکینگ و انباری
✔️سند تک برگ
✔️با بهترین دسترسی محلی

❌فقط با آورده 3 میلیارد و 480 میلیون تومان صاحب خانه ای دلباز شوید❌
❌ 3 میلیارد 480 میلیون تومان + با قابلیت 320 میلیون تومان رهن مستاجرین⭕️

سرمایه گذاران محترم
الماس سرمایه گذاری ملک می باشد
این فرصت استثنایی را از دست ندهید
__________
عرب اسدی هستم مشاور شما

آدرس دفترما :خیابان 28 متری امام جنب داروخانه حکیم نبش نگارستان بالای کالا پزشکی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شعبانی

صداقت خوش قولی خوش حسابی پایبند به اخلاقیات