تائید
فروش مسکونیآپارتمانهاشمیه*130متری 3 خواب نوساز شیک بدون مشابه

هاشمیه*130متری 3 خواب نوساز شیک بدون مشابه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
130
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
6٬050٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬538٬000 تومان
طبقه
2
مشاور:اخلاقی
_______________________________________
130 متری 3 خواب

ویو ابدی بدون مشرف رو به فضای سبز

تک واحدی و کم واحد

بسیار خوش نقشه بدون برتی

نورگیری عالی پنجره های تمام قدی

متریال فول تمام درجه 1

مشاعات تمام سنگ

آسانسور پارکینگ اختصاصی سندی

تراس انباری

دسترسی عالی به بلوار هاشمیه

قیمت زیر فی منطقه