تائید
فروش مسکونیآپارتمانهاشمیه ، فرشته ،

هاشمیه ، فرشته ،

2 سال پیش در مشهد

متراژ
126
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬730٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
3
هاشمیه 16
فرشته 19
126 متر
2 خواب
روف گاردن
70 متر سهم العرص از زمین مربوط به این واحد به مبلغ 7 میلیارد تومن در همین بازار فعلی
لطفا قبل از خرید قیمت منطقه را بپرسید
تخلیه
کلید موجود
این فرصت استثنایی را از دست ندهید