تائید
فروش مسکونیآپارتمانهایپرلوکس آپارتمان 400 متری اعیان نشین هاشمیه

هایپرلوکس آپارتمان 400 متری اعیان نشین هاشمیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
400
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
38٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
96٬250٬000 تومان
طبقه
3
⚜️⚜️مشاورین و سرمایه گذاری مسکن امین⚜️⚜️
⚜️بین جلال 16 و چهارراه فرهنگ⚜️

درود واحترام

⚜️لوکیشن عالی هاشمیه⚜️
اوکازیون قیمتی بدون مشابه در سطح منطقه

⚜️ 400 متر هایپرلوکس
⚜️ 4خواب رویال مستر
⚜️ طبقه3
⚜️ سیستم آشپزخانه انزو ایتالیا
⚜️ واحد تمام هوشمند (سیستم مانیتورینگ پارکینگ/احضار آسانسور/ ارتباط با خدمه/فعال سازی آیتم مشاعات و...)

⚜️ مشاعات فول فعال با سانس اختصاصی وخدمات هتلینگ با تیم خدماتی مجرب

⚜️ 2پارکینگ باکس
⚜️ سالن اجتماعات تمام مبله جهت برگزاری مراسمات

⚜️ سرمایش و گرمایش مینی چیلر

آپارتمانی با موقعیت و متریال عالی در وکیل آباد