تائید
فروش مسکونیآپارتمانهروی ، 116 متر خوش نقشه ، رو به آفتاب

هروی ، 116 متر خوش نقشه ، رو به آفتاب

2 سال پیش در تهران

متراژ
116
ساخت
1397
قیمت کل
16٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
137٬931٬000 تومان
طبقه
1
*** املاک بزرگ ماکان ***
*** ضلع جنوب شرقی میدان هروی***

*** خوش نقشه ، سالن رو به آفتاب ( پرده خور )

*** دارای نور عالی و چشم انداز استثنایی

*** واقع در فرعی دنج و مشجر با جای پارک فراوان

*** کم واحد دارای سرایداری مقیم ، پارکینگ
***. انباری ، دو پاسیو مسقف و حیاط مشجر

*** دسترسی سریع و آسان به مترو
*** مراکز اداری و تجاری و اتوبان های اصلی

*** لطفاً جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

*** مشاور املاک بزرگ ماکان ، آقای حیدری