تائید
فروش مسکونیآپارتمانهروی 125متری و135کلید نخورده نوساز

هروی 125متری و135کلید نخورده نوساز

2 سال پیش در تهران

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
18٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
150٬000٬000 تومان
طبقه
3
◾◾◾املاک بزرگ ماکان◾◾◾
◾ضلع جنوب شرقی میدان هروی◾
بهترین خرید آخر سال از ما عیدی بگیرید
مورد اکازیون ولوکس
هروی بهترین فرعی مژده
مجموعه آپارتمان در متراژهای
125متری 2خوابه
138متری 3خوابه
135متری 3خوابه
لوکس خوش نقشه
نوساز کلید نخورده
بهترین فرعی دنج مژده
پنجره های تمام قدی
سرویس ایرانی فرنگی
ساختمان شمالی واحد آفتابگیر
اتاق خواب 12متری و 9متری
سرویس ایرانی فرنگی
پارکینگ وانباری و آسانسور تمام استیل
فروشنده واقعی از مالک منعطف
بالکن کاربردی و قابل چیدمان
سرایداری 24ساعته و مقیم
حیاط مشجرو زیبا
دسترسی راحت به اتوبان کلیدی .امام علی .همت .صیاد شیرازی

تماس از شما ........پیگیری از ما

من کنار شما هستم از خرید تا سود تضمینی
میلاد مدیری هستم از املاک بزرگ ماکان

هروی -فرعی دنج مژده
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مهندس مدیری 09357309851