هروی 240 متر مغازه / قابل تهاتر / تاپ لوکیشن منطقه
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
240
ساخت
1402
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
111٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
462٬500٬000 تومان
میدان هروی
240 مغازه تجاری + بالکن
مغازه نوساز و بسیار لوکس
180 متر کف ، 60 متر بالکن ، 6 متر ارتفاع سقف
تابلوخور بر اصلی خیابان
6 پارکینگ
جای پارک بسیار عالی و آزاد اطراف مغازه
دارای امکانات و انشعابات کامل و مستقل
قابل تهاتر نیمی از مبلغ با آپارتمان
••••••••••••••••••••
مشاور شما : خانم فروزان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.