تائید
فروش مسکونیآپارتمانهروی 93 متر/رو به آفتاب

هروی 93 متر/رو به آفتاب

1 سال پیش در تهران

متراژ
93
ساخت
1389
قیمت کل
11٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
125٬268٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
▪️▪️▪️▪️به نام خدا▪️▪️▪️▪️

⬅️دسترسی بسیار اسان و راحت

⬅️سند تک برگ اماده انتقال

⬅️ساختمان ارام با مدیریت قوی

⬅️مشاعات بسیار تمیز

⬅️پلان مهندسی و بدون پرتی

⬅️2 خواب بزرگ

✅میثم عالی