تائید
فروش مسکونیآپارتمانهروی212متر/کلیدنخورده/تاپ لوکیشن

هروی212متر/کلیدنخورده/تاپ لوکیشن

1 سال پیش در تهران

متراژ
212
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
37٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
179٬009٬000 تومان
طبقه
3
✬✬امـلاکـ بـزرگـ مـاکـان✬✬

☚ فرصت ویژِه برای سکونت و سرمایه گذاری مطمئن

به نسبت لوکیشن/ساخت و متریال بسیار به قیمت

✔واحد 212 متری 3 خواب/نوساز کلیدنخورده

✔2جهت نورگیر/بسیار خوش نقشه/بدون پرتی

✔بهترین متریال مصرفی/بینظیر در ساخت

✔2پارکینگ سندی باکس/تراس کاربردی قابل چیدمان

✔ورودی از لابی بسیار شیک/سرایداری مقیم

***سند در دست اقدام/تخفیف در نشست***

////توضیحات بیشتر در تماس///

مشاور امور ملکی شما:
آقای صـالـح رحـمـتـی