تائید
فروش مسکونیآپارتمانهشت واحده فاز 7

هشت واحده فاز 7

1 سال پیش در بندر ماهشهر

متراژ
95
ساخت
1395
قیمت کل
1٬440٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬157٬000 تومان
طبقه
4
⚜ املاک عراری زاده فاز 6 روبروی پارک مهر و ماه ⚜

متراژ 95 متر
دو خوابه تخت خور

طبقه 4

⭐ سیستم اطفای حریق
⭐ سالن پرده خور بدون حتی 1سانت پرتی
⭐ فوق العاده خوشنقشه
⭐ کابینت ام دی اف
⭐ گذر پهن ود لباز
⭐ کاغذ دیواری طرح جدید
⭐ نورگیر بینظیر

⭐ قابلیت رهن تا 250 میلیون
⭐ دسترسی به امکانات رفاهی
مشاور امور ملکی شما
⭐ مجتبی ⭐