تائید
فروش مسکونیآپارتمانهمجواری آفتاب در شخصی ساز فاز4

همجواری آفتاب در شخصی ساز فاز4

1 سال پیش در اندیشه

متراژ
100
ساخت
1392
قیمت کل
4٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬000٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️sina gorop company⚜️
_________________________________________
لطفاتوجه کنیداگر نیّت شماانجام کار هست
من براتون انجام میدم قطعا ولی یه خواهش دارم
ازشما:
من برای حاصلِ یک عمرتلاش شما در زندگیتون ارزش قائلم،که بخوام باسرمایتون براتون بخرم ویا همون سرمایتون رو بفروشم........

قطعا زمان سرمایه من هستش
منَّت میزارید اگر همکاری لازم رو انجام بدید
_________________________________________
کد آگهی:164-4
✅100متر تایپ نقشه مربع
✅متریال گرید A
✅تاپ لوکیشن فاز4
✅دسترسی بینظیر به تمام امکانات رفاهی

ارادتمند شما:خانم مهرگان کارشناس فروش سیناگروپ

مشتاق دیدارتون به صورت حضوری هستم
تماس بگیرید انجامش میدیم باهم
__________________________________________
⚜️مدیرعامل شرکت مهندس ثنایی⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری