تائید
فروش مسکونیآپارتمانهمکف 128 متری حافظ ممکو

همکف 128 متری حافظ ممکو

2 هفته پیش در چمران

متراژ
128
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏8,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,921,000 تومان
طبقه
همکف
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
فروش آپارتمان همکف
128 متری
سند تک برگ 6 دانگ عرصه و اعیان
بدون باسازی
دارای مستاجر به مبلغ 800/000/000 تومان نزدیک به اتمام قرارداد
همسایه ها عالی
حراست 24 ساعته
دسترسی آسان به مراکز درمانی ، مدارس دبستان و راهنمایی ، تفریحی و …..
فروش فوری
برای اطلاع از موارد مشابه و اطلاع بیشتر ملک تماس پاسخگو هستم
مشاور املاک سیاحی واقع در بازارچه کیمیا هزارواحدی میباشد