تائید
فروش مسکونیآپارتمانهمکف/حیاط اختصاصی

همکف/حیاط اختصاصی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
110
ساخت
1401
قیمت کل
6٬270٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬000٬000 تومان
طبقه
همکف
⬅️کد آگهی:6004
⬅️آدرس:کنار گذر خرازی،حدفاصل خیابان بهستان و چهار راه جهاد
⬅️طبقه:همکف
⬅️متراژ:110 متر مربع
⬅️موقعیت:جنوبی،غربی
⬅️تعداد واحد در طبقه:2
⬅️گرمایش و سرمایش:پکیج و اسپلیت
⬅️توضیحات:آپارتمان تمیز و در حد صفر،خوش نقشه و روحیه دار،حیاط اختصاصی،دسترسی و موقعیت بسیار خوب

کارگزاری املاک فرزان با ارائه بهترین خدمات ملکی
شما را در تصمیم گیری بهتر یاری می نماید.

جهت خرید و فروش،مشارکت در ساخت،رهن و اجاره در محدوده مطهری/ناژوان/باغ دریاچه/خیام/مقداد/صائب/عباس آباد/آذر/اردیبهشت و …
تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر:کنارگذر شرقی بزرگراه خیام،حدفاصل پل مطهری و خیابان مقداد(آتش)

ساعت کار: 13:30 تا 9 - 21:30 تا 17
تلفن تماس:-