تائید
فروش مسکونیآپارتمانهمکف/حیاط اختصاصی

همکف/حیاط اختصاصی

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
113
ساخت
1403
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬407٬000 تومان
طبقه
همکف
⬅️کد آگهی:3220
⬅️آدرس:خیابان مخابرات
⬅️طبقه:همکف با حیاط اختصاصی
⬅️متراژ:113 متر مربع
⬅️موقعیت:جنوبی،شرقی
⬅️تعداد واحد در طبقه:1
⬅️گرمایش و سرمایش:گرمایش از کف و اسپلیت
⬅️توضیحات:آپارتمان صفر،خوش نقشه،بر پارک و فضای سبز،دسترسی و موقعیت بسیار خوب

کارگزاری املاک فرزان با ارائه بهترین خدمات ملکی
شما را در تصمیم گیری بهتر یاری می نماید.

جهت خرید و فروش،مشارکت در ساخت،رهن و اجاره در محدوده مطهری/ناژوان/باغ دریاچه/خیام/مقداد/صائب/عباس آباد/آذر/اردیبهشت و …
تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر:کنارگذر شرقی بزرگراه خیام،حدفاصل پل مطهری و خیابان مقداد(آتش)

ساعت کار: 13:30 تا 9 - 21:30 تا 17
تلفن تماس: -