تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 100 متری در یاغچیان کوی سما

واحد 100 متری در یاغچیان کوی سما

2 سال پیش در تبریز

متراژ
100
ساخت
1399
قیمت کل
4٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬300٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
***بروزترین و تخصصی ترین سامانه املاکی در تبریز***
**املاک یوردوم**

*موقعیت شمالی

*سند دردست اقدام (200میلیون برای سند نگه داشته میشود)

*کف پارکت چوبی جنس مرغوب

*دارای کاغذدیواری با کیفیت

*دارای پارکینگ اختصاصی

*قابل ارائه تمام رهن به مبلغ 500 میلیون

برای اطلاعات بیشتر و بازدید از واحد با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید
**مهندس امه قانی**