تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 102 متر دوخواب فول بازسازی

واحد 102 متر دوخواب فول بازسازی

2 سال پیش در پردیس

متراژ
102
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬568٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
102متر سالن بزرگ نور گیر عالی و پرده خور عالی
دسترسی آسان به مراکز خرید ودرمان
قابلیت رهن تا 700میلیون که از مبلغ کل کسر می گردد
مناسب سرمایه گذاری
متناسب با بودجه شما در تمامی پردیس واحد موجود می باشد
ما بهترینها برای شما انتخاب می کنیم
مشاور کاهه
دپارتمان ستاره