تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 104 متری/دو کله نور/هزار جریب

واحد 104 متری/دو کله نور/هزار جریب

1 هفته پیش در کوی امام

متراژ
104
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,192,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
3
⚜️⚜️⚜️مشاورین املاک باغ اناری⚜️⚜️⚜️

⭕️خرید واحد 104 متری در هزار جریب⭕️

✔️واحد بازسازی شده
✔️دو خواب غرق نور
✔️طبقه دو از سه
✔️دو تراس 6متری قابل چیدمان
✔️کف سرامیک و آشپزخانه اوپن mdf
✔️دسترسی عالی به فضای سبز مترو

⭕️⭕️موارد مشابه موجود می باشد⭕️⭕️
ملک خود را به ما بسپارید

⚜️⚜️با فروش و اجاره فوری ملک خود تنها به اندازه یک تماس فاصله دارید⚜️