تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 107 متری /اقدسیه / فول

واحد 107 متری /اقدسیه / فول

2 سال پیش در مشهد

متراژ
107
ساخت
1398
قیمت کل
3٬678٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬373٬000 تومان
طبقه
4
واحد 107متری /موقعیت مکانی ها عالی
دسترسی کامل ب تمام امکانات
نور گیر و آفتابگیر عالی
طبقه 4
15 واحدی
داکت اسپیلت
4سال ساخت هستش
مشاعات تمام سنگ و.....
موارد مختلف فروان موجود داریم