تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 113متری کلیدنخورده/22بهمن/نوبهار/وحدت

واحد 113متری کلیدنخورده/22بهمن/نوبهار/وحدت

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
113
ساخت
1401
قیمت کل
5٬870٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬946٬000 تومان

✅پنجره های قدی
خرید ملک برای شما پایان کار ما نیست بلکه آغاز همکاری و تعهد ماست
برای اطلاعات بیشتر بازدید و یا اطلاع از موارد مشابه با توجه به بودجه و سلیقه شما لطفاً تماس بگیرید.

⚜️کارشناس تخصصی امور ملکی :محمد حیدری

آدرس دفتر: سی متری دوم ،چهار راه آل آقا،روبه رو پارک درخشان 2
⚜️مشاورین املاک بزرگ آرشین⚜️