تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 120 متری دارای وام / امکان پایاپای / دریاچه

واحد 120 متری دارای وام / امکان پایاپای / دریاچه

1 سال پیش در تهران

متراژ
120
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
58٬333٬000 تومان
طبقه
11
❇️ الهی تو پناهی ❇️

      ⚜️ تبدیل خاک به سرمایه، هنر ماست ⚜️

⬅️قابل توجه عزیزانی که دوست دارند سرمایه گذاری بزرگ ومطمئن انجام بدن ➡️

      
   دومیلیارد و 200 میلیون تومان پیش پرداخت اولیه + اقساط بلند مدت =آپارتمان  120 متری در آرام ترین لوکیشن منطقه 22

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
  طبقه های مانده برای فروش فقط طبقه های 3،4،5
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

⬅️پروژه در قطب گردشگری چیتگر
⛔️ بدون پرداخت کمیسیون خرید کنید
⬅️خرید مستقیم از تعاونی بدون واسطه
✴️شرایط پرداخت ایده آل نقد و اقساط
❇️ ابر سازهای بی نظیر از سازنده برتر و برند منطقه

✅️این پروژه دارای کلیه ی استعلامات قانونی می باشد و تمام نقل و انتقالات در دفتر تعاونی انجام می گیرد

        ☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️
         تماس =اطلاعات جدید = تصمیم درست
✳️خانم مهندس ابراهیمی هستم پاسخگوی شما عزیزان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اتحادیه انبوه سازی مسکن شهرستان تهران