تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 124 متری آماده تحویل بصورت

واحد 124 متری آماده تحویل بصورت

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
124
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬145٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️املاک رز آبی ⚜️⚜️
____________________________________________________
⭕ خرید و فروش مطمئن و سرمایه گذاری امن⭕
( با مشاورین ملکی رز آبی)

_______________ ⚜️ مشخصات واحد ⚜️_______________

⚜️واحد 124 متری
⚜️طبقه سوم
⚜️روبه نما
⚜️دو خواب
⚜️نورگیر
⚜️خوش نقشه
⚜️موقعیت عالی
______________✳️ توضیحات تکمیلی ✳️_______________

✳️محدوده علوم پزشکی ( پشت درب دانشگاه آزاد)
✳️تحویل بصورت خام
✳️پرداخت اولیه : یک میلیارد و 700
✳️مابقی بصورت دو ماهه
✳️
✳️
_________________________________________________
با مشاورین حقوقی و ملکی رز آبی مطمئن خرید کنید
____________________________________________________
⭕ شعبه مرکزی ( تقاطع پیامبر اعظم و شهید اسدی زاده )