تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 129 متری دو پارکینگ اختصاصی

واحد 129 متری دو پارکینگ اختصاصی

2 سال پیش در رشت

متراژ
129
ساخت
1402
قیمت کل
5٬160٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
«««شازده»»»

کد فایل 1184

واحد 129 متری کلید نخورده سند تک برگ
آشپزخانه ام دی اف - هود لمسی - گاز رو میزی
بالکن - کمد دیواری - انباری - آسانسور
دو پارکینگ - داکت اسپیلت - گرمایش از کف
کف سرامیک - سرویس ایرانی و فرنگی
پنجره دو جداره - آیفون تصویری - درب ضد سرقت

قابلیت رهن 1 میلیارد

قابلیت دریافت وام مسکن بدون خرید اوراق تا سقف 320 میلیون

مشاور امور ملکی شما حق شناس
تیم املاک شازده با دو شعبه فعال در خدمت شماست