تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 132 متری/فول/3 خواب/سند تک برگ

واحد 132 متری/فول/3 خواب/سند تک برگ

1 سال پیش در تهران

متراژ
132
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬393٬000 تومان
طبقه
4
// با رایان رویای شما شیرین می شود//

بهترین ها را در املاک رایان دنبال کنید
.توضیحات
132 متر/3خواب
ط4/تک واحدی
مشاور ملکی شما: خ سیاهپوش
//دولت آباد بلوار قدس بعداز تقاطع دهخدا جنب سفره خانه جزیره املاک رایان//
شماره دفتر************