تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 136 متری/ دو نبش/ دقیقاً سر مصلی

واحد 136 متری/ دو نبش/ دقیقاً سر مصلی

2 سال پیش در قدس

متراژ
136
ساخت
1395
قیمت کل
4٬216٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
♦️  دپارتمان تخصصی املاک شهر  ♦️
-----------------------‐----------------------------

طبقه دوم ، دو خواب
پذیرایی پرده خور
تمام خانه نورگیر
پارکینگ اختصاصی
آسانسور و انباری
2 عدد بالکن
واحد دو نبش

⭕ موقعیت ملک : سر مصلی ، بر بلوار
_________________________________

⭕ برای دریافت ملک مورد نظرتون (متراژ / بودجه / منطقه ) رو پیامک کنید تا فایل های موجود در منطقه رو براتون ارسال کنیم.

مشاور شما : صداقت

آدرس دفتر ما : 45 متری انقلاب ، نبش دانش آموز ، پلاک 7 واحد 2