تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 136 متری روبنما 250 دستگاه

واحد 136 متری روبنما 250 دستگاه

1 روز پیش در بندر امام خمینی

متراژ
136
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏7,620,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏56,029,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
[[ مشاورین املاک کلید طلایی ]]
✅واحد مورد نظر 3 خواب✅
✅مبلغ 1 میلیارد رهن✅
✅ سند تک برگ✅

✨✨ خرید ✨✨ فروش ✨✨رهن✨✨اجاره✨✨
مشارکت در ساخت✨✨پیش فروش
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
✳️املاک کلیدطلایی✳️
رکورد سرعت فروش ملک،
باشبکه فروش گسترده املاک بندر امام خمینی(ره)

♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️
✅ کد املاک:99 ✅
♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️