تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 138 متری/3 خواب/فول

واحد 138 متری/3 خواب/فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
138
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬000٬000 تومان
طبقه
4
// با رایان رویای شما شیرین می شود//

بهترین ها را در املاک رایان دنبال کنید
.توضیحات
138 متر/3 خواب
ط 4 نورگیر عالی
حمام مستر
⭐مشاعات(جکوزی/باشگاه/روف گاردن/سالن اجتماعات/لابی/نگهبانی/سالن کودک)⭐
✅پارکینگ اسانسور انباری تراس✅
___واحد زیر قیمت منطقه مناسب سرمایه گذاری___
مشاور ملکی شما: خ سیاهپوش
//دولت آباد بلوار قدس بعداز تقاطع دهخدا جنب سفره خانه جزیره املاک رایان//
شماره دفتر************