تائید
فروش مسکونیآپارتمانواحد 140 متری / فول امکانات / 10 واحدی / مرکز شهر

واحد 140 متری / فول امکانات / 10 واحدی / مرکز شهر

1 روز پیش در شهرک وایین

متراژ
140
ساخت
1399
قیمت کل
‏8,125,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,035,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️به نام خداوند ⚜️

⚜️⚜️آژانس املاک پیمان⚜️⚜️
✅با کادری مجرب و آشنا با منطقه
✅ ✅دارای بروزترین فایلینگ منطقه

.⚡️فروش واحد 140 متری | شهرک وایین |

✨ فول امکانات | دوطرف نورگیر | بالکن | آماده سلیقه شما .

⬅️140 متر .
⬅️2 خواب بزرگ و نورگیر .
⬅️طبقه 5 .
⬅️رو به نما – نور عالی .
⬅️2 تراس خوشگل و قابل استفاده .
⬅️پارکینگ سندی .
⬅️آسانسور .
⬅️انباری .
⚡️نما سنگ عباس آباد .
⚡️سند آماده .
⚡️استفاده از بهترین متریال روز

✳️ 2 بالکن .
✳️ 2 حمام
✅ واحد فول امکانات
✅ نورگیری فوق العاده هر 2 خواب
✅ انتخابی عالی برای سکونت یا سرمایه گذاری

⚡️ واقعاً واحد تمیز و خاص پسندهاست

تماس بگیرید قبل از اینکه از دست بره .

مشاور ملکی شما رضا

آدرس املاک : شهرک وایین ، بلوار امام خمینی ، بین میلاد 1 و 3 ، املاک پیمان